A K&H Alapkezelő junior portfólió menedzser munkatársat keres (x)

2016. november 23. 14:00

Széleskörű befektetési alap kínálatunkon keresztül biztosítunk befektetési termékeket az ügyfeleink számára, amelyben megtalálhatók a pénzpiaci, állampapír, részvény és vegyes alapok is. A hazai befektetési alap piac egyik legnagyobb szereplőjeként közel 16%-os piaci részesedéssel rendelkezünk.

Főbb feladatok
  • befektetési alapok kezelése, tranzakciók előkészítése, lebonyolítása,
  • piaci folyamatok nyomon követése, elemzések készítése, részvétel a befektetési döntésekben,
  • a portfóliók teljesítményének nyomon követése, összevetése a referenciaindexszel és a főbb versenytársakkal,
  • írásos elemzések, beszámolók készítése intézményi és lakossági alap ügyfeleknek,
  • részvétel az értékesítő kollegák szakmai felkészítésében, képzésében.

Munkakör betöltésének feltételei
  • megalapozott makrogazdasági és pénzügyi ismeretek,
  • felsőfokú gazdasági végzettség,
  • elemzési szemlélet, módszertani felkészültség,
  • jó problémamegoldó és együttműködési képesség,
  • magabiztos kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt,
  • erős felhasználói készség számítógépes megoldások alkalmazásában, tapasztalat Excel magas szintű használatában és fejlesztésében,
  • strukturált gondolkodás,
  • precíz munkavégzés,
  • csapatmunka,
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete.

Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • 1-2 éves releváns gyakorlati tapasztalat.

Jelentkezés: karrier.kh.hu/allas

(x)

Előző cikk  Előző cikk Következő cikk  Következő cikk

F?rum
Jogi nyilatkozat
A jelen oldalon található információk és elemzések a szerzők magánvéleményét tükrözik. A jelen oldalon megjelenő írások nem valósítanak meg a 2007. évi CXXXVIII törvény (Bszt.) 4. § (2). bek 8. pontja szerinti befektetési elemzést és a 9. pont szerinti befektetési tanácsadást.

Bármely befektetési döntés meghozatala során az adott befektetés alkalmasságát vagy megfelelőségét csak az adott befektető személyére szabott vizsgálattal lehet megállapítani. Az egyes befektetési döntések előtt éppen ezért tájékozódjon részletesen és több forrásból, szükség esetén konzultáljon személyes befektetési tanácsadójával!

Az előbb írtakra tekintettel az előadás szervezője, az oldal üzemeltetője, szerkesztői, és szerzői valamint előadói kizárják mindennemű felelősségüket az oldalon esetleg megjelenő információra vagy adatra alapított egyes befektetési döntésekből származó bármilyen közvetlen vagy közvetett kárért vagy költségért.
Bővebben...

Friss hírek
20 hír 30 hír 40 hír

hirdetés

EZT OLVASTA MÁR?
11
22
33
44
55
0
Prémium