A Natur House Hungary marketing munkatársat keres (x)

2017. január 23. 10:00

A Natur House Hungary dietetikai központjába keres

marketing munkatársat

teljes munkaidőben

Főbb feladatok:
  • stratégiai tervek felállítása majd végrehajtása.
  • marketing akciók szervezése, nyomon követése, hatékonyságának elemzése.
  • promóciók, felmérések készítése.
  • arculati tervek készítése, arculati elemek kezelése.
  • online, közösségi és nyomtatott marketing akciók kivitelezése.
  • kiadványok, prospektusok készítésének koordinálása.
  • rendezvényszervezés
  • napi operatív feladatok ellátása
  • kapcsolattartás a partnerekkel
  • sajtófigyelés, konkurenciafigyelés

Elvárások:
  • felsőfokú marketing szakirányú végzettség
  • ATL és BTL eszközök, valamint közösségi média marketing eszközeinek ismerete
  • kreatív gondolkodás, önálló munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • marketing területen szerzett legalább 2 éves gyakorlati tapasztalat
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • precíz, pontos alapos munkavégzés

Előnyt jelent:
  • meglévő média piaci kapcsolatrendszer
  • tárgyalási tapasztalat
  • egészséges életmódra való affinitás

Amit nyújtunk:
  • dinamikusan fejlődő és bővülő országos hálózat
  • versenyképes fizetés
  • karrier lehetőség
  • fiatalos csapat

Kérjük jelentkezését - fizetési igény megjelölésével - 2017. február 15-ig juttassa el az info@naturhousehungary.hu email címre.

Társaságunkról további információ elérhető a www.naturhousehungary.hu oldalon.
A Natur House Hungary marketing munkatársat keres

(x)

Előző cikk  Előző cikk Következő cikk  Következő cikk

F?rum
X
Jogi nyilatkozat
A jelen oldalon található információk és elemzések a szerzők magánvéleményét tükrözik. A jelen oldalon megjelenő írások nem valósítanak meg a 2007. évi CXXXVIII törvény (Bszt.) 4. § (2). bek 8. pontja szerinti befektetési elemzést és a 9. pont szerinti befektetési tanácsadást.

Bármely befektetési döntés meghozatala során az adott befektetés alkalmasságát vagy megfelelőségét csak az adott befektető személyére szabott vizsgálattal lehet megállapítani. Az egyes befektetési döntések előtt éppen ezért tájékozódjon részletesen és több forrásból, szükség esetén konzultáljon személyes befektetési tanácsadójával!

Az előbb írtakra tekintettel az előadás szervezője, az oldal üzemeltetője, szerkesztői, és szerzői valamint előadói kizárják mindennemű felelősségüket az oldalon esetleg megjelenő információra vagy adatra alapított egyes befektetési döntésekből származó bármilyen közvetlen vagy közvetett kárért vagy költségért.
Bővebben...

Friss hírek
20 hír 30 hír 40 hír

hirdetés
Állásajánlatok
Kötvényportfólió-kezelő

EZT OLVASTA MÁR?
11
22
33
44
55
Prémium