Az UNIQA Biztosító Zrt. junior vagyonkezelő munkatársat keres (x)

Az UNIQA Biztosító Zrt. az alapítása óta eltelt két évtized alatt a magyar piac egyik legnagyobb biztosítótársaságává vált. Üzleti tevékenységünk középpontjában ügyfeleink egyedi igényei állnak. A legmagasabb minőségi elvárásokkal párosuló aktivitás, biztonság és innováció előnyöket hoz ügyfeleink számára. Az UNIQA munkatársai és kizárólagos partnerei segítségével 9,3 millió ügyfélről gondoskodik Európa-szerte. Büszkék vagyunk rá, hogy Magyarországon 25 éve működő biztosítótársaságunk 2016-ben tizedszer is elnyerte a Superbrands minősítést
Junior Vagyonkezelő
Napi feladatok:
  • Különféle portfoliók likviditás-mendzsmentje,
  • értékpapírvásárlási tranzakciók (vásárlás/eladás) indítása,
  • tranzakciók rögzítése,
  • a letétkezelők tájékoztatása.

Havi nem rendszeres feladatok:
  • A back-office folyamatokban való helyettesítés,
  • a várható trailer díjak becslése és jelentése a számviteli osztály, a számlázás és a partnerek felé,
  • a havi jelentésekhez szükséges riportok, számítások elkészítése.

Elvárások:
  • szakirányú végzettség, főiskola vagy egyetem,
  • pályakezdő esetleg akár ötödéves hallgató,
  • magasszintű szakmai angol (írott és beszélt is).

Előnyök:
  • Bankárképzős diploma (pl. EFFAS képzés),
  • programozási ismeretek (Visual Basic, C+, Python).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes pályázati anyagát magyar és angol nyelven a munkakör, illetve a bérigény megjelölésével az alábbi email címre várjuk: cv@uniqa.hu

Az UNIQA Biztosító Zrt. junior vagyonkezelő munkatársat keres

(x)
Holdblog

Szabó Dávid: Érik a kriptó iparág

Mintha a korábbiaknál jóval kisebb hype mellett lenne alakulóban a kriptománia újabb köre. Milyen gátak szakadtak át az elmúlt időszakban, hol tart a szabályozás, hogyan... The post Szabó Dá

Két éve erre a pillanatra vár Oroszország, most úgy érhet célt, hogy a Nyugat csak nézi

Senior web fejlesztő

Vállalati Energiamenedzsment 2024
2024. április 11.
Sustainable Tech 2024
2024. április 24.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
GEN Z Fest 2024
2024. május 9.

Infostart.hu

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Díjmentes előadás

Hogyan vágj bele a tőzsdei befektetésbe?

Mire kell figyelned? Melyek az első lépések? Mely tőzsdei termékeket célszerű mindenképpen ismerned?

Ami még az állampapírnál is jobb befektetés

Az állampapírok mellett számos más befektetési lehetőség érhető el a piacon azoknak, akik szélesebb portfóliót szeretnének építeni és hosszú távon növekedést elérni.