Az UNIQA Biztosító Zrt. junior vagyonkezelő munkatársat keres (x)

Az UNIQA Biztosító Zrt. az alapítása óta eltelt két évtized alatt a magyar piac egyik legnagyobb biztosítótársaságává vált. Üzleti tevékenységünk középpontjában ügyfeleink egyedi igényei állnak. A legmagasabb minőségi elvárásokkal párosuló aktivitás, biztonság és innováció előnyöket hoz ügyfeleink számára. Az UNIQA munkatársai és kizárólagos partnerei segítségével 9,3 millió ügyfélről gondoskodik Európa-szerte. Büszkék vagyunk rá, hogy Magyarországon 25 éve működő biztosítótársaságunk 2016-ben tizedszer is elnyerte a Superbrands minősítést
Junior Vagyonkezelő
Napi feladatok:
  • Különféle portfoliók likviditás-mendzsmentje,
  • értékpapírvásárlási tranzakciók (vásárlás/eladás) indítása,
  • tranzakciók rögzítése,
  • a letétkezelők tájékoztatása.

Havi nem rendszeres feladatok:
  • A back-office folyamatokban való helyettesítés,
  • a várható trailer díjak becslése és jelentése a számviteli osztály, a számlázás és a partnerek felé,
  • a havi jelentésekhez szükséges riportok, számítások elkészítése.

Elvárások:
  • szakirányú végzettség, főiskola vagy egyetem,
  • pályakezdő esetleg akár ötödéves hallgató,
  • magasszintű szakmai angol (írott és beszélt is).

Előnyök:
  • Bankárképzős diploma (pl. EFFAS képzés),
  • programozási ismeretek (Visual Basic, C+, Python).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes pályázati anyagát magyar és angol nyelven a munkakör, illetve a bérigény megjelölésével az alábbi email címre várjuk: cv@uniqa.hu

Az UNIQA Biztosító Zrt. junior vagyonkezelő munkatársat keres

(x)
RSM Blog

Mit kockáztatunk HR nélkül?

A vállalatok jelentős részének életében meghatározó szerepe van a HR tevékenységnek, mert a jól átgondolt HR stratégia támogatja a munkatársak, megtartását, motiválását, fejlesztését,

Nem mese ez: rengeteg pénz hullik a magyarokra pillanatokon belül

Pénzügyi vezető elemző

Vállalati Energiamenedzsment 2024
2024. április 11.
Sustainable Tech 2024
2024. április 24.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
GEN Z Fest 2024
2024. május 9.

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Díjmentes előadás

Tőzsdei megbízások helyes használata

Ahhoz, hogy kereskedni tudj a tőzsdén, a piacra lépés elsődleges feltétele, hogy képes légy a különböző megbízásfajtákat használni. Számos megbízásfajta létezik a piacokon, mi sorra vesszük a legfontosabbakat.