Az UNIQA Biztosító Zrt. junior vagyonkezelő munkatársat keres (x)

2017. március 8. 11:45

Az UNIQA Biztosító Zrt. az alapítása óta eltelt két évtized alatt a magyar piac egyik legnagyobb biztosítótársaságává vált. Üzleti tevékenységünk középpontjában ügyfeleink egyedi igényei állnak. A legmagasabb minőségi elvárásokkal párosuló aktivitás, biztonság és innováció előnyöket hoz ügyfeleink számára. Az UNIQA munkatársai és kizárólagos partnerei segítségével 9,3 millió ügyfélről gondoskodik Európa-szerte. Büszkék vagyunk rá, hogy Magyarországon 25 éve működő biztosítótársaságunk 2016-ben tizedszer is elnyerte a Superbrands minősítést.

Junior Vagyonkezelő

Napi feladatok:
  • Különféle portfoliók likviditás-mendzsmentje,
  • értékpapírvásárlási tranzakciók (vásárlás/eladás) indítása,
  • tranzakciók rögzítése,
  • a letétkezelők tájékoztatása.

Havi nem rendszeres feladatok:
  • A back-office folyamatokban való helyettesítés,
  • a várható trailer díjak becslése és jelentése a számviteli osztály, a számlázás és a partnerek felé,
  • a havi jelentésekhez szükséges riportok, számítások elkészítése.

Elvárások:
  • szakirányú végzettség, főiskola vagy egyetem,
  • pályakezdő esetleg akár ötödéves hallgató,
  • magasszintű szakmai angol (írott és beszélt is).

Előnyök:
  • Bankárképzős diploma (pl. EFFAS képzés),
  • programozási ismeretek (Visual Basic, C+, Python).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes pályázati anyagát magyar és angol nyelven a munkakör, illetve a bérigény megjelölésével az alábbi email címre várjuk: cv@uniqa.hu
Az UNIQA Biztosító Zrt. junior vagyonkezelő munkatársat keres

(x)

Előző cikk  Előző cikk Következő cikk  Következő cikk

F?rum
X
Jogi nyilatkozat
A jelen oldalon található információk és elemzések a szerzők magánvéleményét tükrözik. A jelen oldalon megjelenő írások nem valósítanak meg a 2007. évi CXXXVIII törvény (Bszt.) 4. § (2). bek 8. pontja szerinti befektetési elemzést és a 9. pont szerinti befektetési tanácsadást.

Bármely befektetési döntés meghozatala során az adott befektetés alkalmasságát vagy megfelelőségét csak az adott befektető személyére szabott vizsgálattal lehet megállapítani. Az egyes befektetési döntések előtt éppen ezért tájékozódjon részletesen és több forrásból, szükség esetén konzultáljon személyes befektetési tanácsadójával!

Az előbb írtakra tekintettel az előadás szervezője, az oldal üzemeltetője, szerkesztői, és szerzői valamint előadói kizárják mindennemű felelősségüket az oldalon esetleg megjelenő információra vagy adatra alapított egyes befektetési döntésekből származó bármilyen közvetlen vagy közvetett kárért vagy költségért.
Bővebben...

Friss hírek
20 hír 30 hír 40 hír

hirdetés
Állásajánlatok
Kötvényportfólió-kezelő

EZT OLVASTA MÁR?
11
22
33
44
55
Prémium