Előfizetői tartalom

Tisztelt, Felhasználónk! Az Ön által keresett cikk a portfolio.hu hirarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.
Ha rendelkezik érvényes előfizetéssel, lépjen be a jobb oldali űrlapon, ellenkező esetben olvassa el tájékoztatónkat értéknövelt szolgáltatásainkról.

Lehetősége van emelt díjas SMS küldésével is hozzáférni a tartalomhoz.


Sötéten látják a forint jövőjét a profik

2012. január 4. - 07:03

December végén a forint ismét drámai gyengülést produkált az euróval szemben, a jegyzések 317 felett is jártak, így kis híján új mélypont született. Mindezek ellenére a hazai alapkezelők a rövid távú forintpiaci kilátásokat illetően pesszimistább álláspontra helyezkedtek, a 2% feletti forintgyengülést prognosztizálók aránya érezhetően nőtt a korábbi felméréshez képest. A kötvények esetében mind rövid, mind pedig hosszú távon nőtt a borúlátás, ami az eszközosztály saját benchmarkhoz képesti súlyozásában is megmutatkozik. A kötvények esetében jelenleg 42%-os nettó alulsúlyozás figyelhető meg, amire több mint egy éve nem volt példa....

Bejelentkezés
Login

Portfolio Terminál

Portfolio Terminál szolgáltatásunk egy olyan böngésző alapú árfolyaminformációs rendszer, mely felhasználóinknak egyszerűen használható, jól áttekinthető felületet biztosít a tőzsdei kereskedéshez szükséges valós idejű árfolyamadatok mindennapi követésére.
Szolgáltatásunkat immár három piacra is valós időben veheti igénybe  - BÉT, Wiener Börse (ATX20 indextagok), Xetra (DAX30 indextagok). Előfizetéshez minimum egy piac valós idejű megrendelése szükséges.

  • Előfizethető legjobb, vagy 5 (Xetra/Wiener Börse esetén 10) legjobb ajánlat [?] adatmélységével,
  • Magánszemélyek részére kedvezményes ár
A Portfolio Terminál árfolyaminformációs rendszer megvásárlásával a következő szolgáltatások használatára is lehetősége nyílik:
  • Portfolio Mobil alkalmazások (Portfolio iPhone és Android alkalmazások, http://m.portfolio.hu okostelefonra optimalizált oldal)
  • Portfolio.hu cikkarchívum

Előfizetés »

Tekintse meg szolgáltatásunkat késleltetett árfolyamokkal ingyenesen.


Markers Grafikonrajzoló

A Markers grafikonrajzoló a kezdő és középhaladó tőzsdézők és technikai elemzők számára elengedhetetlen döntéstámogató eszköz, amely legújabb verziójában (Markers 5) immár három piacra - BÉT, Wiener Börse (ATX20 indextagok), Xetra (DAX30 indextagok) - kínál valós idejű árfolyaminformációkat.
A szoftver egyszerűen használható, mégis rendelkezik a leggyakrabban használt indikátorok teljes skálájával. A felhasználó egyszerre több részvény elemzését is végezheti, a kialakított beállítások elmenthetők.

  • Megrendelhető BÉT (Budapesti Értéktőzsde), Wiener Börse (ATX20 részvények), Deutsche Börse (DAX30 részvények) realtime és késleltetett adataival is,
  • technikai elemzés kezdőknek és középhaladóknak,
  • testre szabható képernyők,
A program letöltése.

A feltelepített programot ingyenesen kipróbálhatja a demo felhasználónév és demo jelszó megadásával.
A Markers grafikonrajzoló megvásárlásával a következő szolgáltatások használatára is lehetősége nyílik:
  • Portfolio Terminál (A Portfolio.hu Árfolyamok menüpontjában)
  • Portfolio Mobil alkalmazások (Portfolio iPhone és Android alkalmazások, http://m.portfolio.hu okostelefonra optimalizált oldal)
  • Portfolio.hu cikkarchívum
Portfolio Online Tőzsde felhasználók a kereskedési rendszerből elindíthatják, és bruttó 1990 Ft-os havidíj ellenében használhatják a Markers grafikonrajzoló programot (Markers 4 verzió).
További információkat a termékről a http://www.portfolio.hu/markers oldalon talál.
Külföldi valós idejű árfolyamok iránt érdeklődő intézményi előfizetőinknek TeleTrader Professional szoftverünket ajánljuk.

Előfizetés »


TeleTrader Professional Grafikonrajzoló

A TeleTrader Professional egy teljeskörű és testreszabható információs- és elemzőplatform választható hazai és nemzetközi valós idejű árfolyamadatokkal, hírekkel és a technikai elemzés széleskörű lehetőségeivel.
  • Hazai és nemzetközi valós idejű árfolyamok (részvénypiacok, deviza, nyersanyag, határidős piacok, stb.),
  • technikai elemzés középhaladóknak és profiknak (200 indikátor),
  • gyertyaalakzat-felismerés,
  • riasztások (árfolyamra, kulcsszavakra a hírekben, indikátorokra),
  • több képernyős funkció, testre szabható,
  • útközben használja az okostelefonra optimalizált verziót (TeleTrader iPhone app, vagy http://m.teletrader.com)
Előfizetés »
Regisztráció 28 napos díjmentes DEMO-ra (azonos az éles rendszerrel, de csak késletetett BÉT árfolyamokkal)

Portfolio Online Tőzsde felhasználók számára létrehoztunk egy kedvezményes TeleTrader Professional Online Tőzsde csomagot.
Részletek | Előfizetés »


Prémium tartalmak
  • Hírarchívum: 10 év teljes anyaga, közel 150 ezer cikk,
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái.

A prémium szolgáltatásokra SMS-ben is előfizethet. Az előfizetés módjáról olvassa el tájékoztatónkat.

Előfizetés »



Partnereink:
    Kávé partner  

© 2010 Portfolio.hu    |   RSS    |   Impresszum    |   Jogi nyilatkozat    |   Médiaajánlat    |   Adatvédelem    |   Hitelkalkulátor.hu    |   Visszajelzés    |   Mobil verzió