Álláshirdetések

Rendezvényszervezőt vár a Portfolio Csoport (x)

Portfolio
Magyarország vezető internetes gazdasági hír- és adatszolgáltatója, a Portfolio Csoport dinamikusan fejlődő üzletága, a Portfolio Konferenciák munkatársat keres az alábbi pozícióra:
RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

Rendezvényszervezőt vár a Portfolio Csoport
Először is tekintsd át, mivel foglalkozunk:
www.portfolio.hu/rendezvenyek

Feladatok

Csatlakozz csapatunkhoz, ha szereted a kihívást, a pörgést, a sokoldalú munkát, a jó fej kollégákat és úgy érzed, megállnád a helyed a konferenciák teljes körű menedzselésében:
  • előkészítési munkáktól a szervezésen át az értékelésig
  • a helyszíni pörgésben és más divízióinkkal, szponzorokkal, résztvevőkkel, csapatunkkal való kapcsolattartásban
  • kiváló időgazdálkodással, szervezetten dolgozol és önállóan priorizálsz feladatokat dinamikus munkakörnyezetben is

valamint megfelelsz az alábbi feltételeknek
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • minimum 3 éves konferencia- vagy kiállításszervezési tapasztalatod van
  • kiválóan kommunikálsz magyar és angol nyelven

Jövendő munkatársunk számára támogató munkakörnyezetet, belevaló, professzionális kollégákat és versenyképes jövedelmet nyújtunk.

Munkavégzés: heti 40 órában, Budapest 3. kerületében.

Nincs más hátra, küldj egy emailt szakmai CV melléklettel! Írd meg, miért érdekel az állás és mit szeretnél elérni. A tárgyba írd be "Rendezvényszervező".
Jelentkezésedet 2019. június 30-ig várjuk itt: allas@portfolio.hu.

További információ a Portfolio Csoportról:
www.portfoliocsoport.hu

(x)
Mystery_Hotel_Budapest - 8
Népszerű
Friss hírek TÖBB FRISS HÍR
2019. szeptember 25.
Követeléskezelési trendek 2019
2019. október 1.
Öngondoskodás 2019
2019. október 16.
Budapest Economic Forum 2019
2019. október 17.
Portfolio-MAGE Ipar 4.0 konferencia 2019
Portfolio hírlevél
Ne maradjon le a friss hírekről!
Iratkozzon fel megújult, mobilbarát
hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Kiadó modern irodaházak

Az iroda ma már több, mint egy munkahely. Találják meg most cégük új otthonát.

Infostart.hu

Digitalizációs szakértő

Szerkesztő-újságíró

Tőzsdetanfolyam
Légy tudatos a pénzügyeidben, vedd a saját kezedbe az irányítást.
Egészségügy másképpen
Amerikai, nyugat-európai kórházi ellátás, havi 7875 Ft-tól.