Álláshirdetések

Rendezvényszervezőt vár a Portfolio Csoport (x)

Álláshirdetés

Magyarország vezető internetes gazdasági hír- és adatszolgáltatója, a Portfolio Csoport dinamikusan fejlődő üzletága, a Portfolio Konferenciák munkatársat keres az alábbi pozícióra: RENDEZVÉNYSZERVEZŐ

Rendezvényszervezőt vár a Portfolio Csoport

Először is tekintsd át, mivel foglalkozunk: www.portfolio.hu/rendezvenyek

További információ a Portfolio Csoportról: www.portfoliocsoport.hu

Csatlakozz csapatunkhoz, ha szereted a kihívást, a pörgést, a sokoldalú munkát, a jó fej kollégákat és úgy érzed, megállnád a helyed a konferenciák teljes körű menedzselésében.

Feladatok:

  • előkészítési munkáktól a szervezésen át az értékelésig
  • a helyszíni pörgésben és más divízióinkkal, szponzorokkal, résztvevőkkel, csapatunkkal való kapcsolattartásban
  • kiváló időgazdálkodással, szervezetten dolgozol és önállóan priorizálsz feladatokat dinamikus munkakörnyezetben is

valamint megfelelsz az alábbi feltételeknek

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • minimum 1 éves konferencia- vagy kiállításszervezési tapasztalatod van
  • kiválóan kommunikálsz magyar és angol nyelven

Előnyt jelent

  • ha azonnal tudsz kezdeni

Jövendő munkatársunk számára támogató munkakörnyezetet, belevaló, professzionális kollégákat és versenyképes jövedelmet nyújtunk. Munkavégzés: heti 40 órában, Budapest 3. kerületében. Nincs más hátra, küldj egy emailt szakmai CV melléklettel! Írd meg, miért érdekel az állás és mit szeretnél elérni. A tárgyba írd be "Rendezvényszervező". Jelentkezésedet 2020. február 15-ig várjuk itt: allas@portfolio.hu.

(x)

foldgaz_vezetek
spacexshutter-20170905
teherán irán getty stock
covid koronavírus ellenszer gyógyszer
koronavírus olasz
bitcoin
Friss hírek TÖBB FRISS HÍR
2020. június 3.
Financial and Corporate IT: Digital UX a bankoknál
2020. június 4.
Járműipar: Az új technológiák átrendezik az erőviszonyokat
2020. június 11.
Tudatos felkészülés a generációváltásra
2020. június 25.
Járműipar: Korszakváltás a beszállítóknál koronavírus idején
Portfolio hírlevél
Ne maradjon le a friss hírekről!
Iratkozzon fel megújult, mobilbarát
hírleveleinkre és járjon mindenki előtt.

Kiadó raktárak és logisztikai központok

A legmodernebb ipari és logisztikai központok kínálata egy helyen

Infostart.hu

Junior modellező, pénzügyi modellező

Kutató / Junior kutató

Online előadás
Első lépések a tőzsdei befektetés terén. Hogyan csináld a gyakorlatban?
Grafikonelemzési fortélyok aktuális tőzsdei helyzetekben.