Álláshirdetések

A BÉT munkatársat keres (x)

A BÉT Kereskedési és Üzletfejlesztési Igazgatósága ambiciózus munkatársat keres elemző munkakörbe.

A BÉT munkatársat keres
Főbb feladatok:
  • Részvétel a BÉT termék és piacfejlesztési projektjeiben - új tőkepiaci üzleti lehetőségek, innovációk feltérképezése és részvétel a megvalósításban;
  • Vezetői döntéstámogató elemzések, prezentációk készítése;
  • Piaci trendek, versenytársak elemzése;
  • Statisztikák készítése, statisztikai módszertan finomítása.

Elvárások
  • Képzettség: Felsőfokú, gazdasági végzettség;
  • Munkatapasztalat: 3-5 éves tőkepiaci munkatapasztalat;
  • Kompetenciák:
    • jó problémamegoldó készség, feszes határidőkkel is meg tudjon birkózni a jelölt;
    • erős/bizonyított elemzői készség;
    • strukturált gondolkodás és jó kommunikációs készség;
    • csapajátékos;
    • tőkepiacok működésének ismerete;
    • erős angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk
  • Szakmai kihívás: lehetőség a hazai tőkepiac megújításában való közreműködésre;
  • Inspiráló munkakör: felelősségteljes, változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • Barátságos légkör: pozitív, alkotó és közvetlen hangulat;
  • Családbarát munkahely;
  • Pozíciónak megfelelő piacképes jövedelem.

Benyújtandó pályázati anyagok
Magyar és angol nyelvű szakmai fényképes önéletrajz és motivációs levél.

A pályázati anyagokat karrier@bse.hu címre várjuk a pozíció feltüntetésével.

PÁLYÁZATÁT BIZALMASAN, A MINDENKOR HATÁLYOS ADATVÉDELMI JOGSZABÁLYOKNAK MEGFELELŐEN KEZELJÜK.

(x)
Holdblog

Félrealkalmazkodunk

Az alkalmazkodás maga az élet. Mi sem vagyunk ez alól kivételek, ugyanakkor a szellemi képességeink és az erős technológiánk...

Összes friss hír
Ők a leggazdagabb magyar nyugdíjasok
Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Díjmentes előadás

Tőzsdei megbízások helyes használata

Ahhoz, hogy kereskedni tudj a tőzsdén, a piacra lépés elsődleges feltétele, hogy képes légy a különböző megbízásfajtákat használni. Számos megbízásfajta létezik a piacokon, mi sorra vesszük a legfontosabbakat.

Infostart.hu

Ügyvédek

A legjobb ügyvédek egy helyen

Digital Compliance by Design & Legaltech 2024
2024. május 8.
AI in Business 2024
2024. április 23.
Balaton Konferencia 2024
2024. május 2.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.