A Timberland értékesítő munkatársakat keres (x)

2019. április 16. 05:30

Értékesítő munkatársakat keres a Timberland Capital Management GmbH befektetési termékei magyar piacon történő értékesítésére.

A Timberland Capital Management GmbH több mint 20 éve a német piacon tevékenykedő vagyonkezelési vállalat. Ügyfeleiknek zártvégű befektetéseket, kötvényeket, értékpapírokat, részjegyeket és közvetlen befektetéseket, személyre szabott megoldásokat kínálnak. A magyar piacon új termékekkel megjelenve, a német ügyfeleknek nyújtott biztonságos, jövedelmező befektetési megoldásokat kívánják biztosítani a magyar ügyfelek számára is. Ehhez keresnek megbízható, szakmailag felkészült ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAKAT.

Feladatok:
  • Ügyfelek felkeresése, ügyféligények felmérése
  • A cég befektetési termékeinek ismertetése, ügyféligényekhez igazított értékesítése
  • Ügyfélgondozás, kapcsolattartás
  • Oktatásokon, szakmai továbbképzéseken való részvétel

Elvárások:
  • Szakmai felkészültség
  • Pénzpiaci ismeretek, befektetési termékek ismerete
  • Befektetési termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientáltság, pénzügyi igények felmérésének és megtakarítások tervezésének képessége
  • Megbízhatóság, megfelelő szakmai- és emberi kvalitások

Juttatások:
  • Kiemelkedő juttatás
  • Átlátható juttatási rendszer, pontos, rögzített idejű elszámolás
  • Timberland Akadémia, oktatások, szakmai továbbképzések, értékesítés-támogatás

Munkavégzés ideje:
  • Kötetlen munkavégzés

A jelentkezőktől önéletrajzot a varga@timberland-finance.com e-mail címre várunk. Postai cím: 1068 Budapest, Benczúr utca 47.

A Timberland értékesítő munkatársakat keres

(x)

Előző cikk  Előző cikk Következő cikk  Következő cikk

F?rum
Jogi nyilatkozat
A jelen oldalon található információk és elemzések a szerzők magánvéleményét tükrözik. A jelen oldalon megjelenő írások nem valósítanak meg a 2007. évi CXXXVIII törvény (Bszt.) 4. § (2). bek 8. pontja szerinti befektetési elemzést és a 9. pont szerinti befektetési tanácsadást.

Bármely befektetési döntés meghozatala során az adott befektetés alkalmasságát vagy megfelelőségét csak az adott befektető személyére szabott vizsgálattal lehet megállapítani. Az egyes befektetési döntések előtt éppen ezért tájékozódjon részletesen és több forrásból, szükség esetén konzultáljon személyes befektetési tanácsadójával!

Az előbb írtakra tekintettel az előadás szervezője, az oldal üzemeltetője, szerkesztői, és szerzői valamint előadói kizárják mindennemű felelősségüket az oldalon esetleg megjelenő információra vagy adatra alapított egyes befektetési döntésekből származó bármilyen közvetlen vagy közvetett kárért vagy költségért.
Bővebben...

Friss hírek
20 hír 30 hír 40 hír

hirdetés
Állásajánlatok
Kockázatelemző
Szerkesztő-újságíró

EZT OLVASTA MÁR?
11
22
33
44
55
0
Prémium