Álláshirdetések

Designer pozíciók a Portfolio Csoportnál (x)

Kezdd az új évet nálunk! Magyarország vezető internetes gazdasági hír- és adatszolgáltatója, a Portfolio Csoport munkatársakat keres az alábbi pozíciókra:
Senior DESIGNER
Junior DESIGNER
Feladatok
Portáldesign, azaz részvétel a folyamatos fejlesztésekben. Online hirdetések gyártása. Kreatív anyagok nyomdai előkészítése. Magazinjainkba hirdetések, címlap, infografikák készítése, heti 40 óra munkaidőben.
Érdekel? Először nézd meg, mivel foglalkozunk - itt:
www.portfoliocsoport.hu
  • az Adobe programokat professzionálisan használod (Photoshop, Illustrator, InDesign),
  • tapasztalt vagy online és print tervezésben,
  • minimum 3 év munkatapasztalattal rendelkezel,
  • kiváló időgazdálkodással, szervezetten, dolgozol és önállóan priorizálsz feladatokat dinamikus munkakörnyezetben is.

Előny, ha Adobe XD-t már használtál, online portáloknál dolgoztál, szakirányú végzettséged van.

  • az Adobe programokat alaposan ismered, (Photoshop, Illustrator, InDesign),
  • tapasztalt vagy online tervezésben,
  • minimum 1 év munkatapasztalatod van már,
  • és kiváló időgazdálkodással, szervezetten dolgozol.

Előnyös, ha van tapasztalatod print tervezésben, online portálok számára is végeztél munkát.

Nincs más hátra, küldj egy emailt! Írd meg, miért érdekel az állás és mit szeretnél elérni. A tárgyba írd be a pozíciót, amire jelentkezel. Tedd elérhetővé számunkra referencia-portfóliódat és szakmai önéletrajzodat.

Jelentkezésedet 2017. december 5-ig várjuk itt: allas@portfolio.hu

Még tanulsz? Várunk a GYAKORNOKI PROGRAMBA
  • az Adobe programokat használod és ismered (Photoshop, Illustrator, InDesign),
  • jelenleg felsőoktatásban vagy felsőfokú szakirányú képzésben hallgatói jogviszonyod van és ez az utolsó féléved.

Előny, ha van már munkatapasztalatod! Amit neked nyújtunk: rugalmas, tanuláshoz igazodó gyakornoki munkaidő, 3 hónapig heti 20 órában. Tapasztalatszerzés vezető dizájnereink mellett. Tervezési, kivitelezési feladatok Magyarország első számú online gazdasági hír-, adat-, kereskedési rendszer szolgáltatójának kiadványain. Költségtérítés. Megfelelő szintű munkavégzés esetén teljes munkaidőben történő foglalkoztatás.

Nincs más hátra, küldj egy emailt! Írd meg, miért érdekel az állás és mit szeretnél elérni. A tárgyba írd be: Designer INTERN. Tedd elérhetővé számunkra referencia-portfóliódat és szakmai önéletrajzodat.

(x)
RSM Blog

A válóperes ügyvéd válaszol - a válás

A családjogi, azon belül a válóperes ügyvédek praxisában legtöbbször előforduló kérdéskör a házasság megromlása, a válás, a válóper, a gyermekelhelyezés kérdésköre, illetve a vál

Holdblog

Vége a luxusóra-őrületnek?

A Morgan Stanley és a LuxConsult közös, 2023-as kutatása alapján a címben feltett kérdésre a rövid válasz az, hogy közel sem. A 2022-es esztendőhöz képest... The post Vége a luxusóra-őrül

ChikansPlanet

Gyakoribbak lesznek a tornádók?

A tornádók minden évben hatalmas pusztításokat végeznek szerte a világon, a tudósok pedig aggódva figyelik, miképpen befolyásolja kialakulásukat a klímaváltozás. Itth

Összes friss hír
Így alakul péntektől a benzin ára
Tőzsdetanfolyam

Tőzsdei hullámok, vagyonépítés és részvénykiválasztás

22+1 órás komplex tanfolyam ahol a tőzsdei kereskedés és a hosszú távú befektetés alapjait sajátíthatod el. Megismered a tőzsdei ármozgások törvényszerűségeit, megismered a piaci trendeket, megtanulod felismerni a trendfordulókat.

Könyv

A Sikeres Kereskedő - Vételi és eladási pontok, stratégiák, tőzsdepszichológia

Egy tőzsdei könyv, ami nem aranyhalat akar rád sózni, hanem felruház a horgászás képességével, ami a befektetések világában a saját kereskedési módszer kialakítását jelenti.

Infostart.hu

Eladó új építésű lakások

Válogass több ezer új lakóparki lakás közül Budán, Pesten, az agglomerációban, vagy vidéken.

Financial IT 2024
2024. június 11.
Portfolio Agrofuture 2024
2024. május 23.
Automotive Business in CEE Region Conference 2024
2024. június 5.
Digital Compliance by Design & Legaltech 2024
2024. május 8.