Előfizetői tartalom

Nem tűri tovább az OTP Bank: ismét alkotmányjogi panaszt nyújtottak be

Portfolio
Az OTP Bank csütörtök esti, tőzsdén megjelent közleményében jelentette be, hogy alkotmányjogi panaszt terjesztett elő az Alkotmánybíróság előtt, a kamatstop miatt.

A tájékoztatásból az is kiderült, hogy több más piaci szereplővel közösen lépett a bank május 7-én. A benyújtott alkotmányjogi panasz szorosan kapcsolódik az OTP Bank Nyrt. korábbi, azonos tárgyban és azonos indokkal benyújtott alkotmányjogi panaszaihoz, így a jelen alkotmányjogi panasz kapcsolódik a 2025. május 30-án benyújtott beadványhoz, illetve a 2025. szeptember 10-én...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés