Előfizetői tartalom

Új gáz- és olajtermelő eszközöket vett a Mol Magyarországon

Portfolio
Újabb hazai kitermelési eszközöket vásárol a Mol, a társaság ezúttal az O&GD Central több magyarországi olaj- és gázkoncessziójában szerez teljes tulajdont. A tranzakcióval tovább nőhet a Mol hazai termelése, amely a vállalat szerint jelenleg 25 éves csúcson jár. Hasonló témákról is szó lesz következő befektetési konferenciánkon, május 12-én jön a Portfolio Investment Day 2026. Ne hagyja ki az év egyik legizgalmasabb befektetési eseményét! Jelentkezés itt.

Energy Investment Forum 2026Az energiaszektor csúcsvezetői egy helyen: stratégiai válaszok versenyképességről, beruházásokról, szabályozásról és az energetikai jövőjéről.Információ és jelentkezésA Mol adásvételi szerződést kötött az O&GD Central kutatás-termelési eszközeinek megvásárlására. A tranzakció részeként a társaság megszerzi az O&GD 51 százalékos részesedését...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés