Előfizetői tartalom

Nem jön össze könnyen a Mol nagy üzlete: a szomszédos ország energiaügyi minisztere kimondta, mi a gond

Portfolio
A szerb kormány egyelőre nem tartja elfogadhatónak a Mol ajánlatait a NIS finomítóval kapcsolatban; Belgrád szerint a magyar vállalatnak vagy át kell vállalnia a NIS korábbi kötelezettségvállalásait, vagy megfelelően kompenzálnia kell az államot.

Szerbia nem elégedett a Mol ajánlataival a NIS finomító megvásárlásáról folyó tárgyalásokon – közölte az ország energiaügyi minisztere a csütörtökön, Belgrádban tartott egyeztetést követően. A szerb kormány a NIS-ben meglévő 29,9 százalékos állami tulajdonrész képviseletében tárgyal a Mol-lal arról, hogyan alakuljon a kapcsolat Belgrád és a finomító leendő...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés