Előfizetői tartalom

Orbán Gábort választották a Magyarországi Gyógyszergyártók Országos Szövetségének új elnökévé

Portfolio
A Magyarországi Gyógyszergyártók Országos Szövetsége (MAGYOSZ) éves rendes közgyűlésén megtartott tisztújítás során Orbán Gábort, a Richter vezérigazgatóját választották meg a szövetség elnökévé.

A tisztújítás előzménye, hogy Dr. Greskovits Dávid lemondott elnöki tisztségéről a MAGYOSZ képviseleti struktúrájának továbbfejlesztése érdekében. A szervezeti megújulás célja a szövetség egységes és hatékony szakmai képviseletének további erősítése, áll a Richter közleményében. Megválasztása kapcsán Orbán Gábor a következőket mondta: „A gyógyszeripar...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés