Nagyon jó autó lett az új, debreceni BMW, de azért van hiányérzetünk
Az alábbi szöveg automatikusan, mesterséges intelligencia által generált tartalmi összefoglaló. Az összefoglaló tájékoztató jellegű, nem helyettesíti a teljes cikk tartalmát.
Vissza az eredeti cikkhez
- A BMW iX3 külseje megosztó, sok rajongó szerint nem lett igazán szép, és az interneten keringő renderelt változatok szinte mind jobban néznek ki a végleges modellnél.
- A Panoramic Vision kijelző a szélvédő alján kiemelkedő újítás, amely személyre szabható, erős napsütésben is jól látszik, és a tesztelő szerint minden autóban ezt a megoldást kellene alkalmazni.
- A 108,7 kWh-s akkumulátorral a WLTP szerinti 805 km-es hatótáv a gyakorlatban vegyes használat mellett inkább 330–420 km-re zsugorodik, mivel a fogyasztás autópályán akár 26–30 kWh fölé is emelkedhet száz kilométerenként.
- A magyarországi nyilvános töltési infrastruktúra 2026-ban is komoly frusztrációt okoz: a tesztelő Nyíregyházán több töltőnél is sikertelenül próbálkozott, miközben a rendszer zárolta a pénzét, és a különböző szolgáltatók mind külön regisztrációt és alkalmazást igényeltek.
- Az iX3 számos, a kínai versenytársaknál már alapfelszerelésnek számító extrát nélkülöz – például légrugót, soft close ajtózárást vagy nyitható panorámatetőt –, ára pedig 30–32 millió forint körül alakul jól felszerelten.
Teljesen visszacsinálná a Brexitet a brit kormányfő kihívója
Most már a lakosság is a csatlakozás pártján áll.
Készül a nagy terv: eddig sosem látott összefogás indul az ukrán égbolt védelmében
Nagy bejelentést tett Zelenszkij.
Havasi Bertalan Magyar Péternek: Hat havi fizetésről van szó, "amit Öcsi, te az utolsó fillérig ki fogsz perkálni”
Keményen válaszolt a kormányfőnek a felmentett helyettes államtitkár.
Kemény kérdést intézett Magyar Péter a Kúria elnökéhez
Délután meg is érkezett a válasz.
Bloomberg: a befektetők többsége továbbra is vakon bízik a részvénypiacokban
Pedig egyre több repedés látszik a felszín alatt.
Döntött Magyar Péter: felmentette Havasi Bertalant
A leköszönt Orbán-kormány helyettes államtitkára többször hangsúlyozta, nem tervez lemondani végkielégítéséről.