2026. május 28. 10:51 | Portfolio
Megszólalt a WHO: újabb hantavírussal fertőződött beteget találtak a karanténba zárt utasok között
Tizenháromra emelkedett a hantavírus-fertőzöttek száma azok között, akik korábban az MV Hondius luxushajó utasai voltak - közölte az Egészségügyi Világszervezet (WHO) főigazgatója az NBC News beszámolója szerint.