Előfizetői tartalom

Emelkednek az exporttarifák az orosz kôolajtermékekre

Portfolio

Szeptember 17-tol lép érvénybe az a rendelkezés, aminek alapján magasabb exporttarifákat szabnak ki a kivitelre kerülo üzemanyagok (benzin, gázolaj, repülogépüzemanyag) után. A tonnánkénti terhelés ezzel 25 euróra emelkedik. Viktor Khristenko miniszterelnök-helyettes nyilatkozatában kijelentette, hogy a kormány ismét fontolgatja az üzemanyag kivitelre vonatkozó kvóták visszaállítását...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés