Szeptember 17-tol lép érvénybe az a rendelkezés, aminek alapján magasabb exporttarifákat szabnak ki a kivitelre kerülo üzemanyagok (benzin, gázolaj, repülogépüzemanyag) után. A tonnánkénti terhelés ezzel 25 euróra emelkedik. Viktor Khristenko miniszterelnök-helyettes nyilatkozatában kijelentette, hogy a kormány ismét fontolgatja az üzemanyag kivitelre vonatkozó kvóták visszaállítását...
Kedves Olvasónk!
A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.
Az előfizetés a következőket tartalmazza:
- Portfolio.hu teljes cikkarchívum
- Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái