Előfizetői tartalom

Jövő szerdán vitázik Áder és Kóka: miről lesz szó?

Portfolio
Március 8-án élő televíziós műsorban vitázik egymással Áder János, a Fidesz frakcióvezetője és Kóka János gazdasági miniszter. A téma az energiaárak és a megélhetés lesz.

A vita közvetítésére a Magyar Televíziót kérték fel a felek. Az energiaárak és a megélhetés témakörében tartott találkozót követően várhatóan folytatódik majd a vitasorozat, az erre vonatkozó egyeztetések még folynak a kormánytagok, valamint az ellenzék képviselői között.

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés