Előfizetői tartalom

Két hónapja csúszik az egyeztetés a reformokról

Portfolio
A kormány és az önkormányzatok egyeztető fóruma (köef) csak március 8-án kezdi meg érdemi működését az eredetileg tervezett év elejével szemben. Az önkormányzati reform előkészítésében számottevő szerepet játszó fórumnak egyelőre még ügyrendjét sem sikerült a mai napig kialakítani - írja a Világgazdaság.

A résztvevők nyugtatgatnak, a munka nem állt, így a csúszás a feltételezhetőnél kisebb kését hozhat. A szakminisztérium már küldött anyagokat a Települési Önkormányzatok Országos Szövetségének, amit azok tanulmányoztak is. A fórum tárgyalja majd az önkormányzati rendszer továbbfejlesztéséről, a kistérségi lehatárolás megváltoztatásáról, a jegyzői feladatok...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés