Előfizetői tartalom

Nobel-díjat érdemel, aki kivezet minket a válságból

Portfolio
Nobel-díjat - legalábbis gazdaságit - érdemelne az, aki anélkül húzza ki Magyarországot a válságból, hogy tüntetések törnének ki, vagy az ország még inkább eladósodna - írja egy cseh napilap, a Hospodárské Noviny.

Az MTI tudósítása szerint az újság rámutat: a mai magyarországi helyzetben összefonódik a korábbi kormányok pazarló és populista politikája következtében kialakult költségvetési hiány a globális válsággal és a külföldi beruházások megfogyatkozásával. Mindezt tetézi a háztartások eladósodása, az ország súlyos politikai megosztottsága, aminek következtében nő...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés