Előfizetői tartalom

A román államfő felelősségre vonná a kormányt az állami leépítések elmaradááért

Portfolio
Traian Basescu román államfő elégedetlen az államapparátusban eddig végrehajtott leépítések mértékével, ezért arra készül, hogy személyesen vonja felelősségre a kormányt.

Az államfő korábban egy magántelevízió stúdiójában vett részt egy beszélgető műsorban, ott számos olyan megállapítást tett, amely felkavarta a belpolitikai életet. Ilyen volt az a javaslata, hogy a parlamenti küszöböt a jövőben tíz százalékra emeljék. A szerdai román sajtó ugyanakkor egy másik bejelentését "kapta fel", amely szerint a Cotroceni Palotában lévő hivatalába...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés