Előfizetői tartalom

Cséfalvay: megvan rá az esély, hogy idén növekedjen a gazdaság

MTI
Cséfalvay Zoltán szerint komoly esély van arra, hogy Magyarország még az idén kikerüljön az Európai Unió túlzottdeficit-eljárása alól.

A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) államtitkára ezt a Gazdasági Rádió " A nap vendége" című műsorában mondta csütörtökön este. Hozzátette: a tavalyi államháztartási számok tükrében látszik, hogy a hiány tavaly az uniós elszámolás szerint GDP-hez mérten 2,7 százalék volt, a pénzforgalmi hiány pedig 2,1 százalékot tett ki. "Bízom benne, hogy ez év júniusában...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés