Előfizetői tartalom

Soha nem jött még haza olyan sok magyar, mint tavaly, de még mindig rengetegen mennek el

Rekordközeli kivándorlás mellett rekordot döntött a be- és visszavándorlás is tavaly: a magyarok nagy számban mennek külföldre, de egyre többen haza is térnek.

Mozgalmas év volt a tavalyi a KSH pénteken közzétett friss vándorlási adatai szerint. Tavaly vándorolt ki a második legtöbb magyar az adatközlés kezdete óta, 39 650 fő. Közben viszont a be- és visszavándorlók összege rekordot döntött, így összességében pozitív lett a vándorlási különbözet: 2150-nel több magyar költözött Magyarországra, mint amennyi elhagyta...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés