Előfizetői tartalom

Óriási lángok csaptak fel Pest vármegyében, bevetették a tűzoltóságot

MTI
Már az utómunkálatokat végzik a tűzoltók a péntek délelőtt kigyulladt műanyag-feldolgozó üzemben Szigethalmon, a tüzet eloltották - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) kora délután az MTI-vel.

Felidézték: az ipari park területén egy háromezer négyzetméteres csarnok mintegy egyötödén műanyag granulátum és gépek égtek. Több település hivatásos és önkéntes tűzoltói víz-, illetve habsugarakkal előbb körülhatárolták, azután eloltották a lángokat. A tűz keletkezésekor három ember tartózkodott az épületben. A Fejér vármegyei katasztrófavédelmi mobil...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés