Előfizetői tartalom

Látványosan megugrott a benzinfogyasztás Magyarországon − A lehető legrosszabbkor

Portfolio
Látványosan megugrott az üzemanyag-fogyasztás Magyarországon az év első három hónapjában: a benzinből 8,1, a gázolajból pedig 13,3 százalékkal fogyott több, mint egy évvel korábban. A MÁSZ adatai szerint összességében 980 millió liter üzemanyagot tankoltak a magyarok, ami 11,3 százalékos éves növekedést jelent.

Az idei első három hónapban 8,1 százalékkal több motorbenzin és 13,3 százalékkal több gázolaj fogyott a kiskereskedelmi forgalomban Magyarországon, mint tavaly ugyanebben az időszakban; a teljes üzemanyag-fogyasztás így átlagosan 11,3 százalékkal nőtt - közölte a Magyar Ásványolaj Szövetség (MÁSZ) szerdán. A teljes üzemanyagfogyasztás 980 millió liter volt az év első...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés