Előfizetői tartalom

Orbán Viktor korábban a legrosszabbtól tartott, most érdekes időzítéssel vonul le a magyar hadsereg

Portfolio
A Magyar Honvédség fokozatosan kivonja azt a mintegy hatszáz katonát, akiket a kritikus hazai energetikai létesítmények védelmére vezényeltek ki. A lépésre azért kerülhet sor, mert az üzemeltető cégek időközben saját hatáskörben is megerősítették a biztonsági rendszereiket.

 A Telex emlékeztet arra, hogy Orbán Viktor miniszterelnök még február végén rendelte el a kiemelt energiaipari infrastruktúra katonai biztosítását. A döntést az úgynevezett ukrán blokáddal indokolta, amelyen keresztül Kijev nyomást akart gyakorolni Magyarországra és Szlovákiára. A kormányfő akkori tájékoztatása szerint a csapatok kivezénylésére a magyar energiarendszer...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés