Előfizetői tartalom

Újabb városok álltak be a szolidaritási hozzájárulás ellen lázadók sorába

Portfolio
Újabb önkormányzatok jelentették be, hogy nem fizették ki a szolidaritási hozzájárulás második, április 15-én esedékes részletét. Szentes és Szolnok után Orosháza és Nagykanizsa sem utal – hívta fel a figyelmet az ATV.

Nagykanizsa önkormányzata nem utalja át szerdán a szolidaritási hozzájárulás aktuális részét – közölte a város polgármestere a közösségi oldalán. Horváth Jácint a lépést úgy indokolta, hogy "ne a leköszönő kormány döntsön a felhasználásáról". A városnak idén több mint egymilliárd forint összegű szolidaritási adót kellene megfizetnie. Orosháza polgármestere...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés