Előfizetői tartalom

Őrizetbe vették a Fidesz szegedi elnökét - Költségvetési csalás a gyanú

Portfolio
Költségvetési csalás gyanúja miatt péntek este a budapesti repülőtéren őrizetbe vették Rádi Ferízt, a szegedi Fidesz elnökét. A politikus a körözés hírére szombaton lemondott a pártban betöltött tisztségéről - közölte a Telex.

Az adóhatóság megerősítette, hogy a politikust egy egyiptomi útról hazatérve fogták el. A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) kecskeméti igazgatósága még szerdán adott ki ellene elfogatóparancsot. Bár az őrizetbe vétel már pénteken megtörtént, a szegedi Fidesz csak szombaton reagált a történtekre. Közleményük szerint Rádi azonnal lemondott az elnöki posztról, amint értesült...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés