Előfizetői tartalom

Két hét csend után először szólalt meg Lázár János

Portfolio
A választási vereséget követően megkezdődött a Fidesz és a KDNP parlamenti jelenlétének újjászervezése. A leköszönő miniszterelnök, Orbán Viktor nem veszi át a mandátumát. Lázár János azonban egy évre beül az Országgyűlésbe, egyúttal leszögezte: nem hívja ki Orbánt a pártelnöki posztért - írta a RTL.

A Képviselői Irodaház előtt nyilatkozó Orbán Viktort az RTL arról kérdezte, hogy korábbi ígérete ellenére miért nem mondott le a pártelnökségről a súlyos vereség után. A leköszönő miniszterelnök kitérő választ adott. Hangsúlyozta, hogy a végső döntéseket a héten ülésező országos választmány hozza meg. Azt azonban megerősítette, hogy nem veszi át a parlamenti...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés