Előfizetői tartalom

Fontos változás jön május 1-jétől a balatoni vonatközlekedésben!

Portfolio
Már április 30-án, csütörtök délutántól sűrűbben és több kocsival járnak a vonatok, május 1-jétől pedig (a szokottnál korábban) indul az előszezoni menetrend a MÁV-nál – áll a vasúttársaság közleményében. Fontos, hogy előszezonban már minden Balaton felé közlekedő InterCity és expresszvonatra helyjegyet kell váltani Budapest és a Balaton közti távolsági utazás esetén. A vonatok május 1-jén szombati, 2-án ünnepnapi, 3-án vasárnapi közlekedési rend szerint közlekednek.

Balatoni vonatközlekedés a hosszú hétvégén A hosszú hétvége előtt már csütörtök délutántól megerősítik a vonatokat: a Balaton felé több közvetlen dupla FLIRT-ből kiállított Déli->Parti InterRégiót indítanak Budapestről, a Katica szintén dupla FLIRT-ként közlekedik. Május 1-jétől akár 600 férőhelyes KISS emeletes motorvonattal jár a Jégmadár, a Szitakötő...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés