Előfizetői tartalom

Még mindig fagyott Magyarországon, közben egyre riasztóbb az aszály

Portfolio
Néhol megint fagyott. Továbbra is átlag alatt alakul a minimum-hőmérséklet, de jó hír, hogy egyre nagyobb területen enyhülnek az éjszakák – írta ki a Facebookra a HungaroMet. A The Weather on Maps arra hívta fel a figyelmet, hogy egyre súlyosabb az aszály, miután áprilisban a legtöbb helyen nem esett csapadék.

Hozzátették: a magasabban fekvő helyeken, illetve az Észak-Dunántúlon - ahol kissé lengedezett a szél - ott 9, 10 fok feletti értékeket mértek. Ezzel szemben főként hazánk keleti felén csökkent le jobban a hőmérséklet, hiszen arrafelé még a harmatpontok is alacsonyabbak voltak. Néhány fagyzugos helyen még kissé fagypont alá hűlt a levegő. A HungaroMet által közzétett...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés