Előfizetői tartalom

Őszinte vallomás jött Oroszországból: igen, most már elkezdtek fájni a szankciók

MTI
Az orosz cégek növekvő arányban panaszkodnak a nyugati szankciók negatív hatásáraira, és kevésbé az emelkedő költségvetési terhekre - áll abban a jelentésben, amit az Orosz Iparosok és Vállalkozók Szövetsége készített a gazdaság és a vállalati tevékenység első negyedévi állapotáról.

A válaszadók 16,5 százaléka szerint a nyugati országok szankciói negatívan befolyásolták működésüket az idei első negyedévben, ez az arány a tavalyi utolsó negyedévben 13 százalék volt. Eközben az első negyedévben a vállalatoknak 14,1 százaléka tapasztalt növekedést az adó- és nem adójellegű befizetések területén, a negyedévvel korábbi felmérésben arányuk magasabb...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés