Előfizetői tartalom

„Eldőlt az első dominó” – Vészjósló levelet küldött a Mol több benzinkútnak is

Portfolio
A 444.hu hozzájutott egy levélhez, amelyet a Mol küldött ki egyes benzinkutakhoz, jelezve, hogy a stratégiai dízeltartalékból ők már nem kaphatnak.

Ezúton értesítjük, hogy az 52/2026 (III.9.) számú kormányrendelet 3§ alapján az Ön részére stratégiai tartalékokból biztosított normál dízel termékhányad felhasználásra került – áll a Mol által írott levélben a hírportál szerint. Egri Gábor, a Független Benzinkutak Szövetségének szakértője a 444-nek elmondta, ezt a levelet azok a benzinkutak kapták meg, amelyek...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés