Előfizetői tartalom

A Karmelitához ment Magyar Péter több miniszterrel

Portfolio
Magyar Péter hétfőn a Karmelita kolostorhoz ment, mert információi szerint a kormányváltás után is folytatódnak az iratmegsemmisítések, miközben új kötelezettségvállalások is történnek az állami szerveknél. A miniszter "tárlatvezetést" tartott az épületben.

Magyar Péter több leendő miniszterrel ment a Karmelitához, vele volt Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter, Ruff Bálint, Miniszterelnökséget vezető miniszter, Pósfai Gábor, belügyminiszter, Orbán Anita, külügyminiszter, és Velkey György, a Tisza egyik frakcióvezetője. A megválasztott miniszterelnök szerint sajátos jogi helyzet alakult ki, mivel ugyan...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés