Előfizetői tartalom

Bejelentette Magyar Péter: három nő lesz az új kormány hangja!

Portfolio
Újságírói és televíziós múlttal rendelkező szakemberek – Szondi Vanda, Magyar Éva és Köböl Anita – látják el Magyarország új kormányának szóvivői feladatait, derült ki Magyar Péter bejegyzéséből.

"Bemutatom Magyarország kormányának három szóvivőjét: Szondi Vandát, Magyar Évát és Köböl Anitát" – írta a miniszterelnök. A szabad sajtó nem ellenség, hanem a demokrácia egyik legfontosabb garanciája - tette hozzá, majd kitért a szóvivők szakmai múltjára is. Szondi Vanda Mátészalkáról származik. Televíziós pályafutását a Duna Televíziónál kezdte, majd tizenkét...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés