Előfizetői tartalom

Magyar Péter bejelentette: 4 miniszter kap vétójogot a kormányban

Magyar Péter miniszterelnök a kormány felállása után tartott beszédet a Parlamentben, bemutatta a kormány tagjait és hogy milyen feladatok ellátását várja el tőlük. Beszéde elején felidézte a hétfő esti élő bejelentkezését a kormányzati épületekből, és ennek kapcsán kiemelte, hogy a Miniszterelnökség nem költözik be a Karmelitába, sem a korábbi kabinetminiszter minisztériumába. Ezeket az épületeket tájékoztatása szerint átadják a köznek. Az ülés végén a miniszterek letették az esküt.

Magyar Péter a beszédét az elmúlt két év országjárásain látott tapasztalatait foglalta össze. Megemlítette a magára hagyott szegény családokat, az elhagyott kórházakat. Miközben Magyarországot megnyomorították, kifosztották, a leköszönő kormány több mint 1000 milliárd forintot fordított a saját épületeinek luxus színvonalúra fejlesztésére. Jártunk többek között...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés