Előfizetői tartalom

Durván nekimentek a MOHU-nak: a polgármester szerint pazarlás és aggresszív díjpolitika jellemzi a rendszert

MTI
A hulladékgazdálkodási koncesszió felülvizsgálatát kezdeményezi a kormánynál Szolnok önkormányzata a MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. tevékenysége miatt - jelentette be a város polgármestere Facebook-oldalán pénteken.

Nem hagyjuk, hogy egy NER-es cég, a MOHU tönkretegye a szolnoki hulladékgazdálkodást! Márpedig a MOL tulajdonában álló cég erre készül - közölte Györfi Mihály (Tegyünk Szolnokért Egyesület-Jobbik-Momentum-DK-MSZP-Párbeszéd-Zöldek-Agóra Egyesület szövetség) videójában. Itt a Fidesz maffia újabb szemete, csontváza. A Fidesz-kormány évi 250-300 milliárd forint bevételről...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés