Előfizetői tartalom

Újabb információt közöltek a vasúti balesetről

Portfolio
Visszaemelték a sínekre a Gyoma mellett csütörtökön kisiklott Békés InterCity kocsiit, a sérült járműveket pedig elvontatták a helyszínről – közölte a MÁV vezérigazgatója. A baleset során a vonat négy kocsija futott le a sínekről, mintegy 300 méteren felszántva a pályát; két utas sérült meg. A károk jelentősek: mintegy 600 betonalj rongálódott meg, emellett a sínek, a felsőágyazat és a kapcsolószerek is sérültek. A balesetben nem érintett vágányon hajnal óta újraindult a forgalom Budapest és Lőkösháza között, a vonatpótlás megszűnt.

Jelentős előrelépés történt a Gyoma mellett kisiklott Békés InterCity baleseti helyszínén: az éjszaka során visszaemelték a sínekről lefutott kocsikat, a sérült járműveket pedig már el is vontatták – közölte Hegyi Zsolt, a MÁV vezérigazgatója. A MÁV tájékoztatása szerint a pályás szakemberek jelenleg azt vizsgálják, mikor adható vissza a sérült pálya a forgalomnak...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés