FONTOS Tényleg baj van Brüsszel nyugdíjjavaslataival
 
Előfizetői tartalom

Két baleset miatt állt be az M1-es autópálya

MTI
Két baleset is lassítja a forgalmat az M1-es autópályán Győr felé Biatorbágy térségében ezért az érintett pályaszakaszon egy sávon halad a forgalom - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.

A közlemény szerint vasárnap délelőtt a 18-as kilométerszelvénynél történt balesetben a két autóban összesen heten utaztak. A törökbálinti hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Később az M1-es autópályán Győr felé, a Herceghalom és Biatorbágy közötti szakaszon a 25-ös kilométerszelvénynél két személygépkocsi és egy kisbusz ütközött össze....

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés