Előfizetői tartalom

Kinevezte a Magyar Péter vezette kormány legfontosabb államtitkárait Sulyok Tamás

Megjelent a Magyar Közlönyben Sulyok Tamás köztársasági elnök határozata a kormány közigazgatási államtitkárainak kinevezéséről. A döntés értelmében az új vezetők május 19-ei , azaz keddi hatállyal kezdik meg munkájukat a minisztériumokban.

A kinevezésekről már a hétfői kormányinfón is volt szó: Magyar Péter miniszterelnök akkor azt közölte, hogy még a nap folyamán megnevezik a kormány közigazgatási államtitkárait. Kapcsolódó cikkünk 2026. 05. 18. Tisza-kormány: az előző kormány meghamisította az idei költségvetést Ezzel arra reagált, hogy Gulyás Gergely, a Fidesz frakcióvezetője, korábbi kancelláriaminiszter...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés