Előfizetői tartalom

Lemondott Vitézy Dávid, megnevezte az utódját a Fővárosi Közgyűlésben

Portfolio
Gál József veszi át a Podmaniczky Mozgalom frackióvezetését, Hutiray Borbála, a Tulajdonosi Bizottság külsős tagja érkezik képviselőként a Fővárosi Közgyűlésbe, miután Vitézy Dávid lemondott fővárosi közgyűlési képviselői mandátumáról. A városvezetésben betöltött pozíciója ugyanis a hatályos jogszabályok miatt összeférhetetlen a közlekedési és beruházási miniszteri pozícióval.

Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter bejelentette, hogy lemondott fővárosi közgyűlési képviselői mandátumáról, valamint a Podmaniczky-frakció vezetéséről és a szakbizottság elnöki feladatairól. A döntést azzal indokolta, hogy közlekedési és beruházási miniszterként összeférhetetlen az, hogy a Fővárosi Közgyűlésben is dolgozzon. A frakció vezetését...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés