Előfizetői tartalom

Enged Magyar Péter követelésének Sulyok Tamás, teljesíti a miniszterelnök felszólítását

Sulyok Tamás köztársasági elnök bejelentette, hogy a Sándor-palota együttműködik a kegyelmi ügy iratainak nyilvánosságra hozatalában. Az államfő hivatala a miniszterelnök kezdeményezésével összhangban, a kiemelt közérdeklődésre tekintettel hivatalos megkeresés esetén átadja a rendelkezésre álló dokumentumokat a kormány képviselőjének. Magyar Péter miniszterelnök már a dokumentumok azon részét, amelyhez a kabinetjének hozzáférése volt, bemutatta.

A Sándor-palota együttműködik a korábbi köztársasági elnök „kegyelmi ügyeként” ismertté vált, KEH/2787-6/2023 ügyszámú döntés iratainak nyilvánosságra hozatalában – közölte Sulyok Tamás köztársasági elnök. Facebookon közzétett közleménye szerint az államfő hivatala a miniszterelnök kezdeményezésével összhangban, a kiemelt közérdeklődésre tekintettel...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés