Előfizetői tartalom

Példátlan találkozó zajlott a belügyminisztériumban: nagyon fontos üzenetet mondott Pósfai Gábor

Portfolio
Pósfai Gábor, a Tisza-kormány belügyminisztere a Facebookon számolt be a legfrissebb fejleményekről.

Különleges állománygyűlést tartottak ma a formálódó belügyminisztériumban, Pósfai szerint ez volt az első olyan, ahol a belügyi ágazat összes első számú vezetője és helyettese részt vett. A belügyminiszter beszélt az előttük álló feladatokról, hangsúlyozta például, hogy működő, emberséges és jogállami Magyarországot kell megteremteni, ehhez biztonságra és kiszámítható...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés