Előfizetői tartalom

Helyettes államtitkár lett a három kormányszóvivő, öt parlamenti vizsgálóbizottságot is elindítottak

Portfolio
Köböl Anita, Magyar Éva és Szondi Vanda kormányszóvivőket május 28-ai hatállyal Ruff Bálint miniszter javaslatára Magyar Péter miniszterelnök helyettes államtitkárrá nevezte ki – hirdették ki a Magyar Közlönyben.

Emellett öt határozat is megjelent szerdán este a Magyar Közlönyben új vizsgálóbizottságok felállításáról: Az Országgyűlés határozata a Gyermekvédelem Rendszerszintű Válságát Feltáró Vizsgálóbizottság felállításáról, A Kegyelmi Botrány Felelőseit Feltáró Vizsgálóbizottság felállításáról, A Spontán Privatizációt és a Közvagyon Elvesztését Feltáró...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés