Előfizetői tartalom

Drámai délelőtt a magyarországi bíróságon, nagy erőkkel vonult ki a rendőrség

Portfolio
Bombafenyegetés miatt kiürítették és lezárták a Szegedi Törvényszék épületét, a délelőtti bejelentést követően a hatóságok haladéktalanul megkezdték az intézmény átvizsgálását - tudósított a Délmagyar.hu.

A rendőrségre délelőtt 10 óra 50 perckor érkezett a riasztás, ezt követően a biztonsági protokollnak megfelelően azonnal megkezdték az épület kiürítését. A gyors intézkedés mintegy kilencven embert, köztük az ott dolgozókat és a bíróság ügyfeleit érintette. A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság megerősítette a bombariadó tényét, de a nyomozás érdekeire...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés