Előfizetői tartalom

Kiderült, mit kérnek az önkormányzatok a kormánytól – már látszik, hol lehetnek az ütközési pontok

A szolidaritási hozzájárulás kivezetését, a gépjárműadó visszaadását, a helyi közösségi közlekedés állami támogatásának visszaállítását és több korábban elvett feladat önkormányzatokhoz telepítését javasolja a Magyar Önkormányzatok Szövetsége. A szervezet szerdán egyeztet a Vidék- és Településfejlesztési Minisztériummal, ahová egy 23 pontos javaslatcsomaggal érkezik.

"Stratégiai irányok és első lépések" címmel készített javaslatcsomagot a Magyar Önkormányzatok Szövetsége (MÖSZ), amelyet a szervezet a kormánnyal folytatott szerdai egyeztetésen át is adna a minisztériumnak. A keddi sajtótájékoztatón Gémesi György, a MÖSZ elnöke, Karácsony Gergely főpolgármester és Eszes Béla, Jánoshida polgármestere beszélt arról, milyen változtatásokat...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés