Előfizetői tartalom

Tombolnak az orosz milbloggerek: egyszerűen megbéníthatta a saját hadseregét Oroszország

Portfolio
Az orosz hadsereg frontvonalon harcoló alakulatai azt az ajánlást kapták, hogy mellőzzék az orosz fejlesztésű Max üzenetküldő alkalmazás használatát, mivel az nem nyújt megfelelő biztonságot – számolt be a Mediazona.

A hírről elsőként az orosz légierővel jó kapcsolatot ápoló "Fighterbomber" Telegram-csatorna szerzője számolt be. Információi szerint az orosz hadseregben kifejezetten betiltották a Max telepítését és használatát. A blogger szerint hamarosan egy új, erre a célra fejlesztett alkalmazás érkezik a csapatokhoz, amely lehetővé teszi majd a biztonságos kommunikációt és a dokumentumküldést...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés