A hírről elsőként az orosz légierővel jó kapcsolatot ápoló "Fighterbomber" Telegram-csatorna szerzője számolt be. Információi szerint az orosz hadseregben kifejezetten betiltották a Max telepítését és használatát. A blogger szerint hamarosan egy új, erre a célra fejlesztett alkalmazás érkezik a csapatokhoz, amely lehetővé teszi majd a biztonságos kommunikációt és a dokumentumküldést...
Kedves Olvasónk!
A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.
Az előfizetés a következőket tartalmazza:
- Portfolio.hu teljes cikkarchívum
- Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái