Előfizetői tartalom

Dőlnek a dominók Romániában: egy csapásra több tucat tisztségviselő hagyta el a kormányt

MTI
A román kormányzat alsóbb szintjeiről is távoztak a Szociáldemokrata Párt (PSD) politikai alapon kinevezett tisztségviselői – jelentette be szerdán a PSD.

A párt közleménye szerint a PSD valamennyi államtitkári, államtitkárhelyettesi, prefektusi és alprefektusi tisztséget betöltő politikusa benyújtotta lemondását, miután a PSD – a szélsőjobboldali Románok Egyesüléséért Szövetséggel (AUR) közösen – kedden bizalmatlansági indítványt terjesztett a parlament elé Ilie Bolojan nemzeti liberális miniszterelnök leváltása...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés