Előfizetői tartalom

Gázolt a vonat Óbudán

MTI
Elütött egy embert az Esztergomba tartó vonat az óbudai állomáson szombaton este - közölte a katasztrófavédelem a honlapján.

A fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak a helyszínre és segítettek a vonat utasainak leszállni a szerelvényről. A Mávinform azt írta, az Angyalföldről 19:28-kor Esztergomba elindult Z72-es vonat Óbuda állomáson elütött egy embert. Az esztergomi vonal többi járatánál nem kell jelentős fennakadásra számítani. A balesetben érintett vonat nem megy tovább, utasai a fél órával...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés