Előfizetői tartalom

Amerikába menekült Budapestről a volt lengyel igazságügyminiszter Magyar Péter beiktatása előtt

Portfolio
Szombaton a New Jersey-i Newark reptéren fotózták le Zbigniew Ziobro volt lengyel igazságügyminisztert, aki az elmúlt években Budapesten tartózkodott – írta Facebook-oldalán Panyi Szabolcs. A magyar oknyomozó újságíró lengyel sajtóhírek alapján számolt be arról, hogy az egykori politikus az új magyar kormányfő beiktatásának napján elhagyta a magyar fővárost.

Zbigniew Ziobro az elmúlt években Budapesten volt miután Lengyelországban eljárást indítottak ellene, a magyar kormány nem volt hajlandó kiadni a varsói hatóságoknak. Most a TVN24 lengyel tévé közölt róla egy fotót a Newark reptéren és a TV Republika is arról számolt be, hogy Amerikában tartózkodik. Az Onet lengyel híroldal egyelőre meg nem erősített értesülése szerint...

Kedves Olvasónk!

A keresett cikk a portfolio.hu hírarchívumához tartozik, melynek olvasása előfizetéses regisztrációhoz kötött.

Az előfizetés a következőket tartalmazza:

  • Portfolio.hu teljes cikkarchívum
  • Kötéslisták: BÉT elmúlt 2 év napon belüli kötéslistái

Előfizetés